Dárek pro fotbalisty a fotbalové fanoušky

Přihlášení

Poctivé, šité
fotoknihy
Foto
kalendáře
Léčivé
knihy

Tigris

Dárek pro fotbalistu

Originální dárek pro fotbalisty a fotbalové fanoušky. Online zhotovení! button_VYTVORIT-maly100b

Vložte 1–3 fotografie, vlastní text přání a máte prima dárek pro fotbalitsy či jiné fotbalové rozumbrady hotový! Grafiku i texty lze uzpůsobit dle libosti…

Dárek pro fotbalisty, fotbalové fanoušky Dárek pro fotbalistu, fotbalové fanoušky

Krásný dárek pro fotbalisty a jejich fanoušky, který potěší a vzbudí úžas. Vyberte si ze dvou velikostí provedení – 02 l a 07 l, mnoha grafických motivů a značkových náplní. Dárek pro fotbalisty má být skvělým originálem!

Když obálku knihy doplníte vlastními fotografiemi a přáníčkem, získáte naprosto originální fotbalový dáreček. Vytvořte dárek všem fotbalovým sportovcům, aktivím i pasivním, snadno a rychle online! Nejkrásnější dárek je ten, který vyrobíte sami…

Originální „léčivá kniha“, dárek pro fotbalové nadšence, který léčí pouze humorem!

Dárek pro fotbalisty, fotbalové fanoušky

Více informací o výrobku, cenách a podmínkách dodání naleznete zde.


Další dárkové motivy vhodné pro ostatní koníčky jsou například tyto:button_VYTVORIT-maly100b

Dárek pro hasiče Dárek pro zdravotníky Dárek pro rybáře Dárek pro turistu Dárek pro myslivce

„LÉČIVÉ KNIHY“ firmy TIGRIS jsou chráněny průmyslovým vzorem číslo 35492, viz zde. Použité láhve na alkohol jsou chráněny průmyslovým vzorem firmy R. Jelínek. 
Koncese firmy Tigris, spol. s r.o., na prodej alkoholických výrobků zde. Doplnění živnostenského listu o prodej alkoholických výrobků zde.

„LÉČIVÉ KNIHY“ obsahují pouze značkové náplně firmy R. Jelínek, řádně kolkované. Jiné zde nelze použít díky originálnímu tvaru láhve. 
Prohlášení firmy R. JELINEK o kvalitě výrobků zde. Veškerý sortiment „Léčivých knih“ dodáváme pouze firmám nebo osobám starších 18 let. 
​Nepropagujeme alkohol. Propagujeme léčivý knižní humor!!!