TIGRIS fotoknihy. Šitá pevná vazba, tvrdé desky. ON LINE zhotovení.

Přihlášení

Poctivé, šité
fotoknihy
Foto
kalendáře
Léčivé
knihy

Tigris
Produktovy banner FOTOKNIHY, lišta horní

Poctivá šitá vazba, pevná fotokniha v tvrdých deskách nejvyšší kvality

Vnitřní stránky fotoknihy jsou tištěny na velmi kvalitní matné křídě (vysoce kvalitní, několikrát natíraný, hlazený papír) o plošné hmotnosti 170 gr. Což je dostatečně vysoká gramáž zamezující prosvítání stran.

Tento papír zaručuje špičkovou barevnou reprodukci, příjemný vzhled i prohlížení fotoknihy pro čtenáře – stránky netrpí nepříjemnými odlesky pod umělým osvětlením. Běžně se používá na klasické, náročně tištěné obrazové fotografické publikace renomovaných nakladatelů vyráběné klasickou ofsetovou technologií.

Poctivé šité fotoknihy s pevnou vazbou v tvrdých deskách (polygrafické značení V8) se mohou plně rozevřít a příjemně se s nimi listuje. Prohlíží se bez snížení životnosti vazby samotné.

Tvrdé knižní desky jsou zhotoveny z knižní lepenky síly 2,5 mm. Šitý blok fotoknihy je dále zpevněn pružnou gázou a zavěšen pomocí předsádek do desek. Jedná se o klasicky vyrobenou knihu (fotoknihu) v tvrdých deskách, jak ji znáte z knihkupectví.

Tištěný potah desek fotoknihy s Vaším motivem je potažen kvalitní lesklou laminací. Ta chrání fotoknihu proti mechanickému oděru i vlhkosti a celkově vazbu zpevňuje.

„Šitá knižní vazba (V8), v tvrdých deskách, je
nejkvalitnější vazba pro fotoknihy na trhu.“
V8 Fotokalendáře a fotoknihy Tigris
V8 Fotokalendáře a fotoknihy Tigris
FOTOKNIHU IHNEDFOTOKNIHU IHNED