Dárek pro hasiče

Přihlášení

Poctivé, šité
fotoknihy
Foto
kalendáře
Léčivé
knihy

Tigris

Dárek pro hasiče

Originální dárek pro hasiče. Online zhotovení! button_VYTVORIT-maly100b

Vložte 1–3 fotografie, vlastní text přání a máte prima dárek, „léčivou knihu“ pro hasiče, hotovou! Grafiku i texty lze uzpůsobit dle libosti…

Nebo zvolte luxsnější a náročnější řešení, přímo nádhernou hasičskou fotoknihu!

Dárek pro hasiče Dárek pro hasiče

Krásný dárek pro hasiče, který potěší a vzbudí úžas. Vyberte si ze dvou velikostí provedení – 02 l a 07 l, mnoha grafických motivů a značkových náplní. Dárek pro fotbalisty má být skvělým originálem! 

Když obálku knihy doplníte vlastními fotografiemi a přáníčkem, získáte naprosto originální dárek pro hasiče. Vytvořte dárek hasičský dárek snadno a rychle online! Nejkrásnější dárek je ten, který vyrobíte sami…

Originální „léčivá kniha“, dárek pro hasiče, který léčí pouze humorem!

Dárek pro hasiče

Více informací o výrobku, cenách a podmínkách dodání naleznete zde.


Další dárkové motivy jsou například tyto:button_VYTVORIT-maly100b

Dárek pro fotbalistu Dárek pro tatínka Dárek pro rybáře Dárek pro turistu Dárek pro myslivce

„LÉČIVÉ KNIHY“ firmy TIGRIS jsou chráněny průmyslovým vzorem číslo 35492, viz zde. Použité láhve na alkohol jsou chráněny průmyslovým vzorem firmy R. Jelínek. 
Koncese firmy Tigris, spol. s r.o., na prodej alkoholických výrobků zde. Doplnění živnostenského listu o prodej alkoholických výrobků zde.

„LÉČIVÉ KNIHY“ obsahují pouze značkové náplně firmy R. Jelínek, řádně kolkované. Jiné zde nelze použít díky originálnímu tvaru láhve. 
Prohlášení firmy R. JELINEK o kvalitě výrobků zde. Veškerý sortiment „Léčivých knih“ dodáváme pouze firmám nebo osobám starších 18 let. 
​Nepropagujeme alkohol. Propagujeme léčivý knižní humor!!!