Dárek pro muže a tatínky! Originální "léčivá kniha". Humorný dárek, vytvoříte snadno online.

Přihlášení

Poctivé, šité
fotoknihy
Foto
kalendáře
Léčivé
knihy

Tigris

Dárek pro muže, dárek pro tatínka

Originální dárek pro muže, nebo tatínka (i nastávajícího). Online zhotovení! button_VYTVORIT-maly100b

Vložte 1–3 fotografie, vlastní text přání a máte dárek pro muže nebo tatínka hotový! Grafiku i texty lze uzpůsobit dle libosti…

Dárek pro tatínka Dárek pro tatínka

Krásný dárek pro chlapy všeho věku, který potěší a vzbudí úžas. Vyberte si ze dvou velikostí provedení – 02 l a 07 l, mnoha grafických motivů a značkových náplní. Dárek pro muže, to je často oříšek.

Když ale obálku knihy doplníte vlastními fotografiemi a přáníčkem, získáte naprosto originální narozeninový dáreček. Vytvořte dárek mužům a tatínkům  třeba i těm nastávajícím, snadno a rychle online! Nejkrásnější dárek je ten, který vyrobíte sami…

Originální „léčivá kniha“, dárek pro muže či otce, který léčí pouze humorem!

Dárek pro muže, dárek pro tatínka

Více informací o výrobku, cenách a podmínkách dodání naleznete zde.


Další dárkové motivy vhodné pro muže a tatínky jsou například tyto:button_VYTVORIT-maly100b

Dárek dárek pro tatínka Dárek dárek pro tatínka Dárek pro muže, dárek pro tatínka Dárek pro muže, dárek pro tatínka Dárek pro muže, dárek pro tatínka

„LÉČIVÉ KNIHY“ firmy TIGRIS jsou chráněny průmyslovým vzorem číslo 35492, viz zde. Použité láhve na alkohol jsou chráněny průmyslovým vzorem firmy R. Jelínek. 
Koncese firmy Tigris, spol. s r.o., na prodej alkoholických výrobků zde. Doplnění živnostenského listu o prodej alkoholických výrobků zde.

„LÉČIVÉ KNIHY“ obsahují pouze značkové náplně firmy R. Jelínek, řádně kolkované. Jiné zde nelze použít díky originálnímu tvaru láhve. 
Prohlášení firmy R. JELINEK o kvalitě výrobků zde. Veškerý sortiment „Léčivých knih“ dodáváme pouze firmám nebo osobám starších 18 let. 
​Nepropagujeme alkohol. Propagujeme léčivý knižní humor!!!