Jak jsme stavěli náš dům. Fotokniha Stavba domu

Přihlášení

Poctivé, šité
fotoknihy
Foto
kalendáře
Léčivé
knihy

Tigris

Jak jsme stavěli náš dům

Vaše fotokniha – stavba či rekonstrukce domu, bytu, zahrady...

Sehnat finance, pozemek, vybrat projekt domu. Mít štěstí na poctivou stavební firmu. Vyřídit stavební povolení, přestát všechny stresy se stavbou vysněného domu… Vlastní bydlení není jen tak. Byla by škoda tuto životní etapu neuchovat ve fotoknize Stavba domu, aneb "Jak jste si postavili svůj sen!"

Vyrobte si vzpomínkové fotoalbum, jak jste stavěli či rekonstruovali svůj dům!
Stavba domu, to je dobrodružství. A dobrodružství patří do fotoknihy.

Pro všechny úspěšné stavebníky, kteří stavěli či rekonstruovali vlastní dům nebo i zahradu, je určena naše speciální fotokniha „Jak jsme stavěli náš dům“. Jistě máte ze stavby domu mnoho fotografií, proč je nemít v jednom fotoalbu. Vzpomínky na stavbu domu, v krásné poctivě šité fotoknize! V takové fotoknize budou listovat ještě Vaši pravnuci!

Stavba domu

Stačí jen vložit Vaše fotografie do šablony a můžete si vytvořit fotoknihu, jako kronikou své stavby. Budete mít vzpomínky na stavbu domu v krásném fotoalbu navždy.

Fotokniha „Jak jsme stavěli náš dům“ je jednoduchá, nemusíte nic instalovat. Tvorba se spustí přímo ve Vašem prohlížeči, ONLINE. (Jak na to – viz zde.)

Každou stranu fotoknihy si můžete zcela přepracovat dle vlastního uvážení. Výchozí grafika může být jen prvotním vodítkem pro Vaše vlastní pojetí fotoknihy. Styly stran, pozadí i Vaše fotografie si můžete přeskládat, jak budete chtít.

Fotokniha „Jak jsme stavěli náš dům
“  je vyrobena s poctivou šitou vazbou v tvrdých deskách, která se nerozpadá. Kliknutím na obrázek prolistujte náhled fotoknihy.

Vyberte si z rozměrů vyráběných fotoknih pod obrázkem a klikněte na VYTVOŘIT.
Potřebujete-li s fotoknihou pomoci, ozvěte se na email info@tigrisfotoknihy.cz, nebo mrkněte na ukázková videa.

Formát
23
× 23 cm
fotokniha, sleva

Formát 
29
× 29 cm
fotokniha, sleva

Formát A4
21
× 29,7
fotokniha, sleva

Pokud chcete pokračovat v již rozpracovaném projektu Vaší fotoknihy,
nebo provést objednávku hotové fotoknihy, přihlaste se nejprve do svého účtu zde:
Do rozpracovaných projektů můžete vstupovat i z naší hlavní stránky, viz logo webu.
klic zeleny

Využijte slevový voucher!

Právě dnes a několik málo příštích dnů můžete využít slevový voucher v hodnotě 500,- Kč! Stačí zadat při objednávce fotoknihy kód FB17STVB, viz podmínky užití níže. Pospěšte si! 


Ukázka prostředí tvorby fotoknihy „Jak jsme stavěli náš dům“ na Internetu. Vložení obrázků modrá ikona v levém horním rohu.

jak-jsme-staveli-nas-dum


Slevy a slevové vouchery na tvorbu fotoknihy je možno uplatnit až při objednávce. Kód se vkládá ve třetím kroku objednávky. Vložením kódu se upřednostní tato sleva před jinou. Slevy není možno sčítat. Zvažte tedy, zda je lepší využít výchozí „slevu dne“, nebo použít slevový voucher!

Na našem webu jsou k dispozici další designy fotoknih, vyráběných s exkluzivní poctivou šitou vazbou. V zápatí této stránky naleznete dále sekci nápovědy a ukázkových videí „jak na to“. Včetně ceníku výrobků a termínů produkce. 

Knihu můžete tvořit ONLINE přímo na Internetu, na PC i na tabletech. Všude tam, kde máte k dispozici Internet. Veškeré případné dotazy k výrobě a distribuci fotoknih zasílejte pouze e-mailem na adresu: info@tigrisfotoknihy.cz


Některé další ONLINE designy zážitkových fotoknih ze zajímavých míst v naší nabídce:
Fotokniha z výletu, Luhačovice ZOO park Vyškov, fotokniha Fotokniha dovolená Roatán Fotokniha Moravský kras Kovo ZOO fotokniha